Leden

Radujte se, veselte se, v tomto novém róce…

Ano, zdravíme vás naši milí v roce novém dvojek plným. Ať jsou dvojky tyto znamením, že nejmíň ve dvou strávíte jej, raději však ještě ve spojení rodinném, a hlavně s na líci úsměvem a porozuměním vzájemným i širším. My se, jak jinak, než hezky ani nemůžeme mít. V lednu jsme ještě ladili školní věci, neb vysvědčení se přiblížilo a vězte, že vše se nám dařilo. Tak mě napadá, že my ve škole vlastně nový rok slavíme dvakrát: za 1. nový školní rok a za 2. ten kalendářní. Víte co? Tak vy slavte, že se máte klidně každý den!

My z praktické druhé zdravíme!